I C 810/22 - wyrok Sąd Okręgowy w Suwałkach z 2022-10-14
Sygn. akt I C 810/22
WYROK
W IMIENIU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
Dnia 14 października 2022 roku
Sąd Okręgowy w Suwałkach I Wydział Cywilny w składzie następującym:
Przewodniczący |
sędzia Agnieszka Kluczyńska |
po rozpoznaniu w dniu 14 października 2022 roku w Suwałkach
na posiedzeniu niejawnym
sprawy z powództwa M. L.
przeciwko (...) Bankowi (...) S.A. z siedzibą w W.
o stwierdzenie nieważności umowy kredytowej
I. Oddala powództwo.
II. Zasądzić od powódki na rzecz pozwanego kwotę 10 817 ( dziesięć tysięcy osiemset siedemnaście złotych) zł tytułem zwrotu kosztów zastępstwa prawnego wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie od dnia uprawomocnienia się orzeczenia do dnia zapłaty.
sędzia Agnieszka Kluczyńska
Podmiot udostępniający informację: Sąd Okręgowy w Suwałkach
Osoba, która wytworzyła informację: sędzia Agnieszka Kluczyńska
Data wytworzenia informacji: